שיש קיסר

שיש קיסר

אף המטבח ואף האמבטיה מהווים את שני החללים המרכזיים בכל בית. במטבח מתאספים כל בני המשפחה, מספרים אחד לשני את קורות היום, ונהנים מארוחות משותפות. לאמבטיה מגיעים לפחות פעם ביום כל בני הבית. זה אך טבעי שברגע שתעברו לבית חדש, תרצו להשקיע בו את כל כולכם, להטביע את חותמכם. הדרך הטובה ביותר לשם כך, היא בחירה בשיש, ולא סתם שיש, כי אם שיש קיסר. מעצבי פנים ואדריכלים רבים ימליצו לכם על הוספת שיש הקיסר בשל כל יתרונותיו, שנציגם בהמשך המאמר, ובעיקר משום שבאמצעותו ניתן לעצב בעיצוב מודרני ועכשווי את המטבח או את האמבטיה, מתוך חשיבה מחוץ לקופסה.

לפי מה בוחרים שיש בכלל, ושיש קיסר בפרט?

אנו יודעים ומבינים ללבכם. זה ממש לא פשוט לבחור שיש למטבח או לאמבטיה. אחת ההתלבטויות הקשות לפני שיפוץ, מקורה בבחירה של משטח עבודה. כולם רוצים למצוא את משטח העבודה המושלם, שיטיל חותם על הטון הכולל, ההרגשה והנראות של המקום. הטעות הראשונה שיתכן שתעשו בהקשר זה, מקורה בבחירת שיש על פי תמונות באינטרנט בלבד. מה שמצטלם טוב, לא בהכרח ייראה מעולה במציאות. יתכן שבחירה שלכם בהחלט תבוא על חשבון הפונקציונליות של משטח העבודה. רוצה לומר – השיש לא יספק לכם את השירות המיטבי, ובוודאי שלא ישרת אתכם לטווח הארוך. בחירת שיש חייבת להיות מושכלת. ולשם כך, רצוי לבצע חקר שוק מקדים. על מנת לעזור לכם קצת, ערכנו אנו סקר שוק מקדים, ומצאנו את השיש המושלם עבור מרביתכם. הכירו את שיש קיסר. קודם כל, אין בעיה להניח עליו מוצרים לוהטים מחום. והן הוא יפהפה. שנית כל הוא מאוד עמיד מפאת שריטות לא רצויות של כלים חדים. כמו כן, השיש קיסר לא סופג נוזלים. ולמה זה כה חשוב? אתם בוודאי מעוניינים להבין. ובכן, באם המשטח סופג נוזלים, הוא עשוי ליצור על גבו כתמים, וכך להתלכלך. בשל העובדה כי גם באמבטיה וגם במטבח הטמפרטורות קיצוניות, בהתאם לשימוש, חייבים להבטיח כי המשטח עשוי מחומרי גלם עמידים.

כל מה שרציתם לדעת על שיש קיסר לבן

במציאות העכשווית, כאשר דנים על דקורציה מודרנית של המטבח, יותר ויותר אנשים בוחרים באופציה של שיש קיסר לבן. פעם ניתן היה רק לפנטז על מטבח שכולו לבן. הנטייה הייתה למטבחים בצבעים יותר כהים, נשמעו לתכתיבי הפונקציונליות. עם חלוף השנים, התפתחה המודעות למטבחים לבנים, כולל השיש שבהם. השיש הקיסר הלבן קיבל תהודה מרבית בעשור שניים האחרונים, ורבים הם המתגאים במטבחים לבנים, שמסמלים טוהר, זחיחות, ניקיון. בקיצור – לבן.